Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hipoclorit de sodiu

Număr anunț
DA22925621
Autoritate contractantă
Comuna Hoceni (CUI 3394309)
Furnizor / câștigător
ECO-MOLD INVEST SRL (CUI RO21905894)
Cod CPV
24312220-2 · Hipoclorit de sodiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
243,75 RON
Valoare atribuită
243,75 RON
Data publicării
02.05.2019 10:25
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

243,75 RON

din 243,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.