Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de transport
- Număr anunț
- DA22711840
- Autoritate contractantă
- COMUNA VAMA (CUI 4326698)
- Furnizor / câștigător
- COS-TINA TRANS SRL (CUI RO21979956)
- Cod CPV
- 60000000-8 · Servicii de transport (cu exceptia transportului de deseuri) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.875 RON
- Valoare atribuită
- 10.875 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 11:30
- Termen limită
- 04.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.875 RON
din 10.875 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro