Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport alimente si materiale crese Bistrita

Număr anunț
DA22712978
Autoritate contractantă
Directia Municipala de Sanatate Bistrita (CUI 4347585)
Furnizor / câștigător
LUCKY LUCIANO SRL (CUI RO23037670)
Cod CPV
60183000-4 · Inchiriere de camionete cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600 RON
Valoare atribuită
2.600 RON
Data publicării
29.03.2019 12:16
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600 RON

din 2.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.