Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner OKI 44469803 black

Număr anunț
DA22509893
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA JIMBOLIA (CUI 29084743)
Furnizor / câștigător
GRUP PETROS SRL (CUI RO24673675)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
291,41 RON
Valoare atribuită
291,41 RON
Data publicării
28.02.2019 23:49
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

291,41 RON

din 291,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.