Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare tamplarie PVC si AL conf. ADV1066245

Număr anunț
DA22703664
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
ANS UTIL TERMOPAN S.R.L. (CUI 37770203)
Cod CPV
71550000-8 · Servicii de feronerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114.625 RON
Valoare atribuită
114.625 RON
Data publicării
28.03.2019 13:41
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114.625 RON

din 114.625 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.