Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in managementul investitiei

Număr anunț
DA22712442
Autoritate contractantă
ORASUL BALS (CUI 4286437)
Furnizor / câștigător
MSDBIZ CONSULTING SRL (CUI 37070226)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.500 RON
Valoare atribuită
46.500 RON
Data publicării
29.03.2019 11:55
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.500 RON

din 46.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.