Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de catering

Număr anunț
DA22320539
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC REMUS RADULET (CUI 29379264)
Furnizor / câștigător
MODERN RETAIL CONCEPT SRL (CUI RO33444603)
Cod CPV
55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125.760 RON
Valoare atribuită
125.760 RON
Data publicării
31.01.2019 13:09
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125.760 RON

din 125.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.