Ofertă acceptată Cumpărare directă

Boilere electrice + montaj, grupuri sanitare cladire primarie

Număr anunț
DA22299701
Autoritate contractantă
COMUNA JILAVA (CUI 4420791)
Furnizor / câștigător
INSTAL TERM-EXPERT S.R.L. (CUI 39126455)
Cod CPV
44400000-4 · Diverse produse fabricate si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.766,02 RON
Valoare atribuită
2.766,02 RON
Data publicării
29.01.2019 11:37
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.766,02 RON

din 2.766,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.