Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE ALIMENTARE DIVERSE

Număr anunț
DA22926279
Autoritate contractantă
UNITATE DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA (CUI 15915702)
Furnizor / câștigător
KARMTERE SRL (CUI RO29598035)
Cod CPV
03000000-1 · Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
878,17 RON
Valoare atribuită
878,17 RON
Data publicării
02.05.2019 10:53
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

878,17 RON

din 878,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.