Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONTOUR PLUS BANDELETE*50BUC. + Ace (Bayer)

Număr anunț
DA22716742
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
Furnizor / câștigător
DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI RO31647962)
Cod CPV
33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180 RON
Valoare atribuită
180 RON
Data publicării
01.04.2019 06:55
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 09:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180 RON

din 180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.