Acasă · Licitații
· Toner pentru centrele de procesare a datelor, de cercetare si de documentare (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS TONER ORIGINAL CARTUSE TONER ORIGINAL
- Număr anunț
- DA22926060
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Furnizor / câștigător
- SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
- Cod CPV
- 30125130-1 · Toner pentru centrele de procesare a datelor, de cercetare si de documentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.190,10 RON
- Valoare atribuită
- 8.190,10 RON
- Data publicării
- 02.05.2019 10:43
- Termen limită
- 07.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2019 11:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.190,10 RON
din 8.190,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro