Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CF230X cartus toner negru No. 30X pt. LaserJet seria M203, M227, 3.500 pag
- Număr anunț
- DA22926350
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 723,98 RON
- Valoare atribuită
- 723,98 RON
- Data publicării
- 02.05.2019 10:56
- Termen limită
- 07.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2019 11:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
723,98 RON
din 723,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro