Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANIOS OXY FLOOR - Dezinfectant de nivel inalt pentru suprafete cu actiune prin oxidare celulara
- Număr anunț
- DA22325406
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 24210000-9 · Oxizi, peroxizi si hidroxizi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 600 RON
- Data publicării
- 01.02.2019 09:40
- Termen limită
- 06.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.02.2019 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
600 RON
din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro