Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SUCURSALA ELECTRIFICARE CONSTANTA-Incarcare cartuse toner HP 15A HP 17A HP 12A HP 05A HP 80A HP 49A
- Număr anunț
- DA22923767
- Autoritate contractantă
- ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
- Furnizor / câștigător
- GAMA INK SERVICE SRL (CUI RO17741882)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42,02 RON
- Valoare atribuită
- 42,02 RON
- Data publicării
- 02.05.2019 08:39
- Termen limită
- 07.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2019 11:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
42,02 RON
din 42,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro