Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse curatenie

Număr anunț
DA22709711
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ZANA ZORILOR (CUI 17965626)
Furnizor / câștigător
OVIVA DISTRIBUTION SRL (CUI RO17676130)
Cod CPV
39831210-1 · Detergenti pentru vase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.069 RON
Valoare atribuită
1.069 RON
Data publicării
29.03.2019 10:05
Termen limită
03.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.069 RON

din 1.069 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.