Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII DE MENTENANTA CENTRALE TERMICE PIATA DE PESTE NAVODARI

Număr anunț
DA22927152
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
CONSMET LINE SRL (CUI 36492990)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare finală
12.000 RON
Data publicării
02.05.2019 11:33
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.