Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse alegeri

Număr anunț
DA22927262
Autoritate contractantă
COMUNA FIZESU-GHERLII (CONSILIUL LOCAL FIZESU GHERLII) (CUI 4288225)
Furnizor / câștigător
TERRA BILD SRL (CUI RO33419553)
Cod CPV
44617000-8 · Cutii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.680 RON
Valoare atribuită
8.680 RON
Data publicării
02.05.2019 11:38
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.680 RON

din 8.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.