Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placa PVC personalizata cu autocolant 2x1.2 m

Număr anunț
DA22508950
Autoritate contractantă
Comuna Boghis (CUI 17720391)
Furnizor / câștigător
DIRECT TARGET SRL (CUI RO15270916)
Cod CPV
30192170-3 · Panouri de afisare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.172 RON
Valoare atribuită
1.172 RON
Data publicării
28.02.2019 15:35
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.172 RON

din 1.172 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.