Atribuită Cumpărare directă

Buton ROCKER; DPST; Poz: 2; ON-OFF; 10A/250VAC; verde; lampa cu neon; R13

Număr anunț
DA36420602
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
CONTACT ELECTRIC COM SRL (CUI 18300426)
Cod CPV
31214100-0 · Intrerupatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
252,12 RON
Data publicării
02.09.2024 14:31
Data finalizării
03.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,12 RON