Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,9% sub estimat
REACTIVI
- Număr anunț
- DA22511460
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.339,60 RON
- Valoare atribuită
- 8.883,60 RON 4,9% sub estimat
- Data publicării
- 01.03.2019 09:41
- Termen limită
- 06.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.03.2019 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.883,60 RON
din 9.339,60 RON estimat
4,9%
Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 456 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.