Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice

Număr anunț
DA22726428
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE SALAJ (CUI 11346922)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
Cod CPV
50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.040 RON
Valoare atribuită
8.040 RON
Data publicării
01.04.2019 14:39
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.040 RON

din 8.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.