Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LEGUME
- Număr anunț
- DA22510332
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
- Furnizor / câștigător
- RUBINRO COM SERV SRL (CUI RO5773783)
- Cod CPV
- 03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.891,83 RON
- Valoare atribuită
- 10.891,83 RON
- Data publicării
- 01.03.2019 08:31
- Termen limită
- 06.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.03.2019 09:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.891,83 RON
din 10.891,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro