Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si intretinere a echipamentelor de calcul si periferice
- Număr anunț
- DA22723682
- Autoritate contractantă
- Centrul National al Cinematografiei (CUI RO4283830)
- Furnizor / câștigător
- ABT SERVICE IT & MED SRL (CUI RO30190152)
- Cod CPV
- 50310000-1 · Repararea si intretinerea masinilor de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.800 RON
- Valoare atribuită
- 3.800 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 12:59
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 13:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.800 RON
din 3.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro