Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masca protectie cu filtru Hepa FFP3

Număr anunț
DA22326803
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.975 RON
Valoare atribuită
3.975 RON
Data publicării
01.02.2019 10:59
Termen limită
06.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.975 RON

din 3.975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.