Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INFLUENZA A+B+RSV+ADENOVIRUS 20 CASETE
- Număr anunț
- DA22325826
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI RO9603757)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.675 RON
- Valoare atribuită
- 5.675 RON
- Data publicării
- 01.02.2019 10:03
- Termen limită
- 06.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.02.2019 10:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.675 RON
din 5.675 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro