Ofertă acceptată Cumpărare directă

S.F. ASFALTARE STRAZI IN LOCALITATEA CIRJELARI , COMUNA DOROBANTU JUDETUL TULCEA

Număr anunț
DA22925677
Autoritate contractantă
COMUNA DOROBANTU (CUI 4793901)
Furnizor / câștigător
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI RO17250915)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.000 RON
Valoare atribuită
62.000 RON
Data publicării
02.05.2019 10:27
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.000 RON

din 62.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.