Ofertă acceptată Cumpărare directă

Beton de ciment B400 C25/30

Număr anunț
DA22924004
Autoritate contractantă
Comuna Gaiseni (CUI 5123578)
Furnizor / câștigător
SAV-BOG TRANS SRL (CUI RO15479050)
Cod CPV
44114100-3 · Beton gata de turnare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.120 RON
Valoare atribuită
8.120 RON
Data publicării
02.05.2019 08:57
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.120 RON

din 8.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.