Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente....legume ,fructe ,paste fainoase.dulciuri.. lactate ....

Număr anunț
DA22720872
Autoritate contractantă
Colegiul National "Gib Mihaescu" Dragasani (CUI 2574000)
Furnizor / câștigător
BRIEL CONS S.R.L. (CUI 15868201)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.445,69 RON
Valoare atribuită
7.445,69 RON
Data publicării
01.04.2019 11:22
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.445,69 RON

din 7.445,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.