Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse alimentare

Număr anunț
DA22928994
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Focsani (CUI 37349213)
Furnizor / câștigător
PACO PROD SERV SRL (CUI RO8017008)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
774,30 RON
Valoare atribuită
774,30 RON
Data publicării
02.05.2019 13:09
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

774,30 RON

din 774,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.