Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,0% sub estimat
Apa plata 0,5 L Borsec la proiectul 2 Mai ziua Tineretului
- Număr anunț
- DA22928421
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Iasi (CUI 27468756)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 343,20 RON
- Valoare atribuită
- 319,20 RON 7,0% sub estimat
- Data publicării
- 02.05.2019 12:34
- Termen limită
- 07.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2019 12:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
319,20 RON
din 343,20 RON estimat
7,0%
Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.