Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RECIPIENTI LABORATOR
- Număr anunț
- DA22511778
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 795 RON
- Valoare atribuită
- 800 RON
- Data publicării
- 01.03.2019 09:57
- Termen limită
- 06.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.03.2019 11:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
800 RON
din 795 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro