Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUPAPA REGLAJ PRESIUNE AER SMC EAR 111 F02-X102 masina marcaj rutier

Număr anunț
DA22510354
Autoritate contractantă
DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI RO11766640)
Furnizor / câștigător
TEHNIC TOOLS S.R.L. (CUI RO17000781)
Cod CPV
42131141-6 · Supape reductoare de presiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139 RON
Valoare atribuită
139 RON
Data publicării
01.03.2019 08:32
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139 RON

din 139 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.