Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie auto MAN

Număr anunț
DA22510042
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
Furnizor / câștigător
MHS TRUCK SERVICE SRL (CUI RO33935139)
Cod CPV
50114000-7 · Servicii de reparare si de intretinere a camioanelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.510,84 RON
Valoare atribuită
3.510,84 RON
Data publicării
01.03.2019 07:54
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.510,84 RON

din 3.510,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.