Ofertă refuzată Cumpărare directă

Intretinere sistem telecomunicatii compus din : - centrala telefonica digitala ERICSSON BP250 - 1BUC

Număr anunț
DA22715109
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE SUCEAVA (CUI 11352916)
Furnizor / câștigător
RONER SYSTEM SRL (CUI 21489474)
Cod CPV
50334100-6 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de telefonie prin fir (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare finală
3.600 RON
Data publicării
29.03.2019 14:06
Data finalizării
01.04.2019 16:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.