Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat

alimente

Număr anunț
DA22926240
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI (CUI 4298008)
Furnizor / câștigător
ZANFIR SNC (CUI RO1445759)
Cod CPV
15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.685,18 RON
Valoare atribuită
1.673,42 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
02.05.2019 10:52
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.673,42 RON

din 1.685,18 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 11,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.