Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie, intretinere si reparare calculatoare, servere, periferice si retea.
- Număr anunț
- DA22710828
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.3 (CUI 28431798)
- Furnizor / câștigător
- ARIEM CONSULTING SI SERVICII SRL (CUI RO18550082)
- Cod CPV
- 50320000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a computerelor personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 10:50
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 12:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.500 RON
din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro