Ofertă acceptată Cumpărare directă

telina

Număr anunț
DA22709350
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "HOREA (CUI 4566666)
Furnizor / câștigător
EVELIN SRL (CUI 11189801)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
188,87 RON
Valoare atribuită
188,87 RON
Data publicării
29.03.2019 09:51
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

188,87 RON

din 188,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.