Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURUB CAP BOMBAT COMBINAT 4X45 ZA 140.29.01

Număr anunț
DA22327987
Autoritate contractantă
R 6884429 CENTRUL DE PREGATIRE PENTRU PERSONALUL DIN INDUSTRIE
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44531510-9 · Bolturi si suruburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,13 RON
Valoare atribuită
0,13 RON
Data publicării
01.02.2019 11:57
Termen limită
06.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

0,13 RON

din 0,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.