Ofertă acceptată
Cumpărare directă
URDA VACA, CAS,
- Număr anunț
- DA22327482
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
- Cod CPV
- 15542200-1 · Branza cu pasta moale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.252,80 RON
- Valoare atribuită
- 20.252,80 RON
- Data publicării
- 01.02.2019 11:32
- Termen limită
- 06.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.02.2019 12:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.252,80 RON
din 20.252,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro