Ofertă acceptată Cumpărare directă

curatenie

Număr anunț
DA22728601
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE VALCEA (CUI 11342386)
Furnizor / câștigător
IVĂNESCU ELENA COMERŢ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32594602)
Cod CPV
90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.500 RON
Valoare atribuită
13.500 RON
Data publicării
01.04.2019 17:16
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 17:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.500 RON

din 13.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.