Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI TRANSMISIE T90 20L

Număr anunț
DA22726700
Autoritate contractantă
COMUNA DOICESTI (CUI RO4344538)
Furnizor / câștigător
AUTO CRIS COM SRL (CUI RO8456844)
Cod CPV
09211900-0 · Uleiuri lubrifiante pentru tractiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
141,18 RON
Valoare atribuită
141,18 RON
Data publicării
01.04.2019 14:49
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

141,18 RON

din 141,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.