Ofertă acceptată Cumpărare directă

CEREALE INELE MIERE BUC 10 3,6 D FASOLE BOABE KG 10 9 D FICAT PUI KG 10 8,8 D PIEPT DE PUI FARA OS

Număr anunț
DA22324519
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit PITICOT Medias (CUI 17493485)
Furnizor / câștigător
AMBROSIA SRL (CUI RO24566164)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
737,50 RON
Valoare atribuită
737,50 RON
Data publicării
01.02.2019 08:47
Termen limită
06.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

737,50 RON

din 737,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.