Ofertă refuzată Cumpărare directă

Bonuri valorice carburanti

Număr anunț
DA22684279
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala, Comuna Carbunesti (CUI 29012291)
Furnizor / câștigător
OK BOBO (CUI RO15138150)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260,50 RON
Valoare finală
1.260,50 RON
Data publicării
26.03.2019 15:15
Termen limită
02.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.