Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bilet avion Bucuresti-Paris-Bucuresti
- Număr anunț
- DA23181116
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
- Furnizor / câștigător
- MIORIŢA LANDSCAPE TRAVEL SRL (CUI 32959814)
- Cod CPV
- 63000000-9 · Servicii de transport anexe si conexe; servicii de agentii de turism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.360 RON
- Valoare atribuită
- 1.360 RON
- Data publicării
- 30.05.2019 19:52
- Termen limită
- 05.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 02:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.360 RON
din 1.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro