Atribuită Cumpărare directă

Scaun scaune operational de birou rotativ mesh OFF 619 OFF619 100 kg turcoaz

Număr anunț
DA36422120
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
582,90 RON
Data publicării
02.09.2024 14:32
Data finalizării
03.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

582,90 RON