Ofertă acceptată Cumpărare directă

Muschi File

Număr anunț
DA22305932
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA BAIA DE CRIS (CUI 4374032)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106,20 RON
Valoare atribuită
106,20 RON
Data publicării
30.01.2019 09:05
Termen limită
06.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106,20 RON

din 106,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.