Ofertă refuzată Cumpărare directă

Furnizare pateu de ficat de porc

Număr anunț
DA22293973
Autoritate contractantă
Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI RO6488610)
Cod CPV
15131310-1 · Pateu (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.163,50 RON
Valoare finală
26.163,50 RON
Data publicării
28.01.2019 14:51
Termen limită
06.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.