Ofertă acceptată Cumpărare directă

SF pentru inființarea sistemului de distribuție a gazelor naturale în comuna Almaj

Număr anunț
DA22730320
Autoritate contractantă
COMUNA ALMAJ(PRIMARIA) (CUI 4553674)
Furnizor / câștigător
RO 18534842 VINCOS GAZ S.R.L.
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133.000 RON
Valoare atribuită
133.000 RON
Data publicării
02.04.2019 09:33
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133.000 RON

din 133.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.