Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii toaletare arbori periculosi

Număr anunț
DA22728486
Autoritate contractantă
Comuna Salacea (CUI 4784300)
Furnizor / câștigător
INSERT SISTEM SRL (CUI 18684386)
Cod CPV
77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.675,72 RON
Valoare atribuită
2.675,72 RON
Data publicării
01.04.2019 16:36
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.675,72 RON

din 2.675,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.