Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie CITITOR CODURI DE BARE 2D DATALOGIC QUICKSCAN QD2430
- Număr anunț
- DA22326760
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Turceni (CUI 7530616)
- Furnizor / câștigător
- COMPACT COMPANY PRODCOM SRL (CUI RO3175856)
- Cod CPV
- 30216130-6 · Cititoare de coduri de bare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 525 RON
- Valoare atribuită
- 525 RON
- Data publicării
- 01.02.2019 10:55
- Termen limită
- 06.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.02.2019 11:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
525 RON
din 525 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro